SPAM

Tutaj możecie wstawiać linki do swoich blogów, a na pewno wpadnę :)

12 komentarzy:

 1. Hej! Masz bardzo ciekawe opowiadanie, straaasznie mi się podoba! Zapraszam na mojego bloga nasygnalepl.blogspot.com jest to romans o ratownikach medycznych :) zamierzam potem zrobić jeszcze inne opowiadanie, ale to narazie mała niespodzianka. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na niedawno powstały rejestr blogów: " Czytać znaczy żyć drugi raz".
  http://czytac-zyc-drugi-raz-rejestrblogow.blogspot.com/

  Rejestr pomaga rozwijającym się autorom na rozpowszechnianie swoich prac. Zachęcamy do dołączenia do rejestru i podzielenia się swoimi pracami z innymi.

  Pozdrawiam.
  ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na niedawno powstały rejestr blogów: " Czytać znaczy żyć drugi raz".
  http://czytac-zyc-drugi-raz-rejestrblogow.blogspot.com/

  Rejestr pomaga rozwijającym się autorom na rozpowszechnianie swoich prac. Zachęcamy do dołączenia do rejestru i podzielenia się swoimi pracami z innymi.

  Pozdrawiam.
  ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 5. Nic nie wróżyło katastrofy światowego formatu, a mimo to działania pewnej grupy zrujnowały dotychczasową harmonię. Ci, którzy przeżyli muszą nauczyć się funkcjonować w obcych warunkach, zdani tylko na siebie.Rodzą się przyjaźnie, miłości, uczucia... Jednak czy okażą się na wystarczająco silne, by przetrwać w świecie bez zasad? Zapraszam na powieść z działów: postapokaliptyka, romans, dramat, kryminał, sensacja, akcja. Będzie wiele różnych wątków, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie;) Wejdź w ten świat i zobacz jak wiele może wytrzymać ludzka psychika. Zapraszam! sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam na nowy spis blogów:
  http://kolekcja-blogow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam do Zbioru Opowieści: http://zbiory-opowiesci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Kol Mikaelson wybiera się do Mystic Falls z zamiarem zemsty. Tam jednak wszystko się zmienia. Okazuje się, że Claire Salvatore żyje. Powracają wszystkie wspomnienia. Będzie musiał postarać się o jej zaufanie. Na jaw wyjdzie pewna tajemnica z przeszłości. Jak to wszystko wpłynie na rodzinę pierwotnych? Czy obietnica zawsze i na zawsze przetrwa?

  http://www.important-part-of-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Mystic Falls przez wieki przyciągało do siebie wszelkiej maści nadnaturalne stworzenia. Wampiry, wilkołaki, wiedźmy. Te ostatnie miały szczególną przewagę nad pozostałymi, dzięki swym niezależnym mocom. Nie musiały lękać się słońca, służyć księżycowi. A gdyby nagle ktoś zapragnął odebrać im tę potęgę i zaburzyć odwieczną harmonię? Czy natura pozwoli, by jej córkom zagroziło niebezpieczeństwo ze strony krwiożerczych, długowiecznych istot? Jaki sekret skrywa na pozór zwykły labradoryt, który stał się pożądanym przez wszystkich kamieniem?
  http://witch-mark.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny blog, będę wpadać częściej ;) Tymczasem zapraszam do nas https://nieme-gory-inna-historia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Graficzna Przystań poszukuje nowych grafików! Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://graficzna-przystan.blogspot.com/p/nabor.html
  Serdecznie zapraszam!
  Calliste

  OdpowiedzUsuń
 12. Lubisz zarabiać? Sądzę, że tak. Chyba każdy lubi. A co powiesz na zarabianie w domu bez jakiegokolwiek wysiłku? Brzmi jak niemożliwe, prawda? Też w to nie wierzyłam, ale po tym jak otrzymałam pieniądze całkowicie zmieniłam zdanie. Ta strona umożliwi ci to. Wejdź i dowiedz się więcej!
  http://swpanel.pl/rejestracja?ref=186796

  OdpowiedzUsuń